KMF “Radnik MD Shop“ savladao tuzlansku Slobodu

Futsaleri bijeljinskog Radnika zadržali su maksimalan učinak i nakon četvrte utakmice ove sezone.

U petom kolu Premijer lige Radnik je večeras savladao tuzlansku Slobodu 7:6. Djelovalo je da idu prema sigurnoj pobjedi kada je Daniel Jović pogodio za 4:1 u 25. minuti, ali onda slijedi crna rupa u igri Radnika što gosti koriste i dolaze u 32. minuti na 5:5.

Dejan Pavlović i Stefan Rakić vraćaju dva gola razlike, a konačan rezultat postavlja Deni Imširović u 40. minuti.

KMF RADNIK . FC SLOBODA 7:6 (3:1)
Dvorana Gimnazije „Filip Višnjić“, Bijeljina
Gledalaca: 300
Sudije: Sanel Herceglija i Almedin Berilo (oba Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Pavić 16, 2:0 Jović 18, 2:1 Tabaković 19, 3:1 Marinković 20, 4:1 Jović 25, 4:2 Smajić 27, 5:2 Marinković 28, 5:3 Buljubašić 29, 5:4 Spahić 30, 5:5 Imširović 32, 6:5 Pavlović 35, 7:5 Rakić 37, 7:6 Imširović 40 (6m)
Žuti kartoni: Marinković, Odžaklić, Trifković (Radnik), Bašćelić (Sloboda)

RADNIK: Ružičić, Pavlović, Pavić, Isanović, Rakić, Bećirović, Jovanović, Odžaklić, E. Hodžić, Trifković, Marinković, Jović, S. Hodžić